Nic ti nedá takový pocit jako hubenost,ani sušenka!Hlad bolí,ale štíhlost za to stojí.Hodné holky nejí.Vteřinu na rtech,roky na stehnech.Pro krásu se musí trpět.Ušla jsem už dlouhou cestu na to,abych přijmala rozkazy od sušenky!Hladovění a odmítání je důkazem silné vůle.Lžu,podvádím,zasloužím si trpět-hladem.To jídlo vypadá dobře,ale já vypadám líp,mnohem líp!Jestli chceš vydět jídlo podívej se na svoje stehna!!!Být hubená je důkaz sebekontroly a vlády nad svým životem.

Fuck..

25. srpna 2012 v 13:33

Saturday! Fuck it all!

Achjo, mamka mi včera dokonce začala vyhrožovat že mě nenechá bydlet na intru, aby mě uhlídala, pořád vyhrožuje zarachama..
Dneska budu "jíst", doufám že mi to Ana odpustí.. Dnes je předposlední den, kdy mě rodiče budou hlídat.. Takže to zvlád nu, normálně posnídám.. Jogurt s musli podle nich není normální snídaně.. Takže do sebe budu muset nacpat asi nějaké pečivo.. A pak pěknou nálož oběda.. Opoledne uteču ven a řeknu že sem večeřela venku.
Panebože, dnes se ani skoro nedostanu k noťasu, budu pomáhat mamce, potom si balit učebnice a uklízet školní šuplíky.. Doufám že se vyhnu aspoň svačinám..
Ráno jsme jeli na nákup, koupila jsem si pár věcí na intr.. dole jsou fotky :)
A odedneška začínám s ABC dietou, a už brzo budu dokonalá! Zvládla jsem prvních 10KG, zvládnu i těch dalších 10!
A matka mi v tom nebude bránit!!!!
SHIT!
Další věcičky co mi na intru nesmí chybět :)
Další čajíky, instantní polévky, orbitky s roztomilým kafe přívěškem :D, pak červenou řepu, miluju ji a nemá moc kalorií, myslím 36Kcal na 100g, Caro, ty cibulky už padly dnes na oběd, ale koupím si určo další, a fit fazole, taky nízkokalorické, myslím 60Kcal na 100g, ohřáté v mikrovlnce skěle nahradí večeři na intru :D

Ještě jsem si koupila papírové kapesníky v takové té velké krabici jak se tahají po jednom, takové pěkné voňavé :D A malou 50ml krabičku, budu spíš používat na snídaňové jogurty , musli atd.. Jako odměrku dá se říct :)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 thetida thetida | Web | 25. srpna 2012 v 15:38 | Reagovat

to ma vážne mrzí tie problémy s mamou :/ myslia si že to je pre nás najlepšie jesť ako normálny ľudia ale to sa už nedá už je to proste vnás jedlo si kontrolujeme a budeme kontrolovať aj keby sa na hlavu postavili :D

2 Annabelle Annabelle | Web | 25. srpna 2012 v 16:43 | Reagovat

jestli je to dneska předposlední den co tě hlídaj, tak se najez fakt, udělej jim tu radost, z jednoho jídla nepřibereš, takže v klidu :)

3 Terry Terry | Web | 28. srpna 2012 v 16:57 | Reagovat

Jo souhlasím s komentářema nad mnou, ale chci říct, že takové instantní polévky nejsou zrovna moc zdravé, když hubneš :) Ale tak je to na tobě, je mi jasný že je na intr potřebuješ, protože moc vyvařovat si tam sama asi nebudeš :D Jinak super blog :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama