Nic ti nedá takový pocit jako hubenost,ani sušenka!Hlad bolí,ale štíhlost za to stojí.Hodné holky nejí.Vteřinu na rtech,roky na stehnech.Pro krásu se musí trpět.Ušla jsem už dlouhou cestu na to,abych přijmala rozkazy od sušenky!Hladovění a odmítání je důkazem silné vůle.Lžu,podvádím,zasloužím si trpět-hladem.To jídlo vypadá dobře,ale já vypadám líp,mnohem líp!Jestli chceš vydět jídlo podívej se na svoje stehna!!!Být hubená je důkaz sebekontroly a vlády nad svým životem.

Jídelníček 14.8

14. srpna 2012 v 12:46 |  My diets
Dneska je úterý, celou noc jsem se budila, teda spíš mě budilo kručení v břichu.. Hnus! Včera jsem šla kolem půlnoci.. a naposledy jsem jedla ve 3 odpoledne.. Asi ještě nejsem úplně zvyklá.. Budíka jsem měla na 8:30, chtěla jsem stávat fakt až v tolik.. Ale do té doby jsem se furt budila, nemohla jsem tvrdě usnout. a 5 minut než mi zazvonil budík jsem usla.. spalo se mi dobře, a tak jsem srala budík a spala jsem do 9.. Strašně sem se těšila na snídani..

SNÍDANĚ: 1 malé rajče 55g, 2 kuličky hrozna, grahamový chlebíček s bílým cottage, posypané lněným semínkem.
SVAČINA: nic

OBĚD: půl misky maminčiny zelňačky (jen voda se zelím a pár brambor)

SVAČINA: 2 malé rajčata od babičky ze zahrádky :)

VEČEŘE:??

PITÍ: 3 hrnky zeleného čaje s příchutí ananasu, malinko vody (nemůžu ji do sebe vůbec natlačit:/), 2 sklenice coly light.

POHYB: malá procházka, kopali sme zemáky na zahradě.. kdo by to byl řekl ale celkem dřina! :D, 1 hodinka na kole, 100 sedů lehů a 50 dřepů.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama