Nic ti nedá takový pocit jako hubenost,ani sušenka!Hlad bolí,ale štíhlost za to stojí.Hodné holky nejí.Vteřinu na rtech,roky na stehnech.Pro krásu se musí trpět.Ušla jsem už dlouhou cestu na to,abych přijmala rozkazy od sušenky!Hladovění a odmítání je důkazem silné vůle.Lžu,podvádím,zasloužím si trpět-hladem.To jídlo vypadá dobře,ale já vypadám líp,mnohem líp!Jestli chceš vydět jídlo podívej se na svoje stehna!!!Být hubená je důkaz sebekontroly a vlády nad svým životem.

Nesnáším víkendy!

12. srpna 2012 v 12:40 |  My diary
Takže..! Jestli taky právě hubneš, určitě taky nenávidíš víkendy.. Celý týden mám rodiče v práci, takže v podstatě nemusím jíst a nikdo to nezjistí, mám doma mladší ségru, ale ta nic nepráskne.. Ale někdy zabrble, že sem nenormální a tak.. :D To bych moc neřešila.. Ale!! Ten blbý výkend mi kazí celou mou dietu! :// ..

Oběd! kritický bod víkenndu.. Přijď do kuchyně a řekni : ,,Mami já nebudu jíst.." co mi na to asi tak řekne.. Takže musím obědvad... kdybych aspoň nemusela tolik.. Vždycky se snažím na talířku co nejvíc nechat, ale ten vražedný pohled mamky mě děsí..

Takže víkendem se vždycky všechno pokazí..:/ Ať už je zítřek..:)) Těším se na pocit hladu. :)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama